sığınma başvurusu

Vatandaşlık Başvurusu

Vatandaşlık Başvurusu

Tamgüç Hukuk

𝔸𝕧𝕦𝕜𝕒𝕥 ℍ𝕒𝕜𝕒𝕟 𝕋𝕒𝕞𝕘𝕦𝕔


           ÇA͏L͏I͏ŞM͏A͏ A͏L͏A͏N͏L͏A͏R͏I͏M͏I͏Z͏

 

   Vatandaşlık Başvurusu

 

Ülkemizde vatandaşlık başvurusu nasıl yapılır? Başka bir ülkede yaşamak için vatandaşlık başvurusu nasıl yapılır? Bu sorularınızın cevabı için de sizlere danışmalık hizmeti vermekteyiz ofisimizde. Vatandaşlık hakkının kazanılmasında ülkemizde çeşitli yöntemler mevcut. Bu yöntemlerden bazıları şöyle; konut satın alarak, ülkemize yatırım yaparak belirli bir döviz tutarında konut satın alarak, belli sayıda kişiyi istihdam edecek şekilde iş yeri açmak gibi birçok yöntem var. Bu yöntemlerden hangisi size daha uygun ve olanaklı sizin biz değerlendirelim.

Yurt dışında hangi ülkelerde nasıl vatandaşlık alabilirsiniz koşulları neler? Yine bu sorular hakkında da hem yerli hem yabancı çalışanlarımızdan destek alabilir hayallerinizi geçek kılabilirsiniz. Evlenme yolu ile Türk vatandaşlığı nasıl kazanılır? Yurt dışında evlenme ile vatandaşlık mümkün mü mümkünse şartları nelerdir gibi konularda birinci ağızdan danışmalık hizmeti alabilirsiniz. Evlat edinme ile vatandaşlık kazanılabilir mi bu konuda da sizlere danışmalık hizmeti vermekteyiz.

Tüm bu vatandaşlık kazanma yöntemleri için nereye başvuru yapmak lazım süreleri nedir kalıcı vatandaş olabilmek için ne gibi şatları ne kadar süre taşımak lazım? Bu soruların cevabı için bizlere başvuru yapabilirsiniz.

Etiketler: Etiket yok