Çalışma İzni

Çalışma İzni

Çalışma İzni

Tamgüç Hukuk

𝔸𝕧𝕦𝕜𝕒𝕥 ℍ𝕒𝕜𝕒𝕟 𝕋𝕒𝕞𝕘𝕦𝕔


ÇA͏L͏I͏ŞM͏A͏ A͏L͏A͏N͏L͏A͏R͏I͏M͏I͏Z͏

Çalışma İzni

 

Türkiye’de çalışmak için başvurunuzu yaparken nelere dikkat etmelisiniz ne gibi şekil şartları mevcut kimler çalışma izni alabilir kimler alamaz gibi konularda ofisimiz sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Öncelikle Türkiye’de çalışma izni alabilmek için vatandaşı olduğunuz ülkedeki Türkiye temsilciliğine bu talebinizi yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. Başvuru süreci sonrasında çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı başvurunuzu inceler ve gerekli şartları sağlamanız halinde en geç 30 gün içinde sonuçlandırılır.

Türk vatandaşlarının çalışma izni ise farklı şekil şartlarına tabii olabilmektedir. Ülkemizde her geçen gün birçok birey yurt dışına gitmek ve gittiği yerlerde çalışma izni almak istemektedir. Son dönemlerde hayli revaçta olan Kadana Fransa Japonya gibi ülkeler vatandaşlarımıza belirli şartları sağlamaları halinde çalışma izni vermektedirler. Her ülkenin kanun koyucusu çeşitli kriterler getirmekte ve bu kriterlere uyan kişilere çalışma izni vermektedir. Ofisimiz bünyesinde çalışanlarımız uluslararası tecrübeleri ile sizlere herhangi bir ülkenden çalışma izni almanız konusunda gereken yardımı yapacaklalardır. Yurtdışı çalışma ve yurtiçi çalışma izni almak için bizlerden danışmalık hizmeti alabilirsiniz.

Etiketler: Etiket yok